SMALLVİLLE TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMALLVİLLE TÜRKİYE

Türkiyenin en kapsamlı SmallVille Türkiye Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemize Gerçek Smallville Fanları Aranmaktadır.

Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler)

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Puanlama : 133

Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler) Empty
MesajKonu: Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler)   Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler) Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:47 am

Böyle anlarınız varsa paylaşın arkadaşlar.

-Jonathan Kent'in ölmesi beni gerçekten çok ama çok şok'e etmişti.
http://smallvilleturkiye.yetkinforum.com
sedat

sedat

Puanlama : 24

Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler) Empty
MesajKonu: Geri: Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler)   Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler) Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 11:46 pm

evet bende orda şok olmuştum.
Admin
Admin
Admin

Puanlama : 133

MesajKonu: Geri: Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler)   Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler) Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 10:51 am

Hatta be tüylerim diken diken olmuş gözlerim yaşarmıştı.Sad
http://smallvilleturkiye.yetkinforum.com
fatsali_burhan

fatsali_burhan

Puanlama : 41

MesajKonu: Geri: Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler)   Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler) Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 1:10 am

Ben ona pek takılmadım ama ben smallville'in bi bölümünü hiç sevmemiştim hiç bi zewk alamamıştım..! 1. sezon da bi öğrenciyi köprüden düşmesin diye tutmuştu o sırada şimşek Clark'ın üzerine düşmüştü ve elinde kriptonit tutan öğrenci Clark'ın güçlerini kazanmıştı... O bölüm hiç zevkli değildi Clark'ın güçleri olmayınca dizini keyfi olmuyor... Bunu paylaşmak istedim...

Smallville izlerken sizi şok eden veya çok şaşırdığınız anlar... (Spoiler)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saçma Gelen Şeyler.(Spoiler)
» Hadi Bilgimizi Ölçelim (Spoiler)
» Smallville Dergileri
» Tek Kelimeyle Smallville
» Smallville Amerika da oynuyor mu ?